Predavač/ka - skrátený úväzok, Bratislava

Marks & Spencer Slovakia

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce

  • Vašou úlohou bude poskytovat výborný servis zákazníkov a poradenstvo v oblasti nášho sortimentu (potraviny)
  • Práca s tovarom (príjem, doplňovanie, inventúra, ...)
  • Udržiavanie vysokej úrovne servisu poskytovaného zákazníkom
  • Práca na pokladni
  • Byť vždy informovaný o kampaniach a predajných aktivitách
  • Práca v tíme
  • Dodržiavanie pravidiel vzhľadu predajne

Požiadavky na zamestnanca:

Ak ste dynamická a pozitívna osobnosť s prozákazníckou orientáciou, tak ste to práve vy, koho hľadáme do tímu našej predajne - na oddelenie potravín (skrátený úväzok).

  • Snaha rozširovať skupinu našich verných a spokojných zákazníkov
  • Príjemné vystupovanie v každej situácii
  • Ústretový a pro-aktívny prístup k zákazníkom
  • Spoľahlivosť, samostatnosť
  • Schopnosťou tímovej spolupráce
  • Časová flexibilita, ochota pracovať na zmeny a cez víkendy
  • Skúsenosť s prácou v obchode (potravinami) výhodou, nie však podmienkou

Ponúkame:

  • Zázemie silnej stabilnej spoločnosti
  • Profesionálny pracovný tím a prostredie
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Zamestnanecké výhody
  • Prehľadný systém odmeňovania a zodpovedajúce finančné ohodnotenie

Ak vás naša pozícia zaujala a spĺňate vyššie uvedené požadavky, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.
Tešíme sa na osobné stretnutie s vami.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje budú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť MSF Slovakia s.r.o. je súčasťou popredného britského maloobchodného reťazca Marks & Spencer, ktorý ponúka vo viac ako v 45 krajinách sveta svojim zákazníkom vysoko kvalitnú štýlovú módu, kozmetiku a skvelé potraviny. Na Slovensku prevádzkuje aktuálne 7 predajní.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2112813  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.