Area Visual Merchandising Manager

Marks & Spencer Slovakia

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ČO VÁS ČAKÁ?

  • zodpovednosť za oblasť visual merchandisingu v zverenom regióne (SR a Morava)
  • zabezpečenie výbornej prezentácie značky od výkladov až po implementáciu layoutov a správneho používania vybavenia predajne
  • vedenie komerčných a visual merchandising (VM) tímov vo zverenej oblasti
  • práca s VM priamo na predajniach
  • spolupráca na plánovaní a prípravách otvárania nových obchodov
  • spolupráca s externými dodávateľmi na zabezpečení správnej implementácie grafických materiálov
  • úzka spolupráca s regionálnym tímom

STE TO VY ?

Na pozici požadujeme:
  • vynikajúcu znalosť anglického jazyka
  • skúsenosti v oblasti visual merchandisingu min. 2 roky
  • schopnosť vedenia tímu a projektov
  • veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • ochotu veľa cestovať
  • pozitívny prístup ku zmenám

ČO ZÍSKATE?

  • zázemie silnej a stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • práci v profesionálnom pracovnom tíme
  • možnosť uplatniť svoje znalosti na zajímavej pozícii a ďalej sa realizovať
  • príjemné pracovné prostredie
  • zamestnanecké výhody

Ak vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať Motivačný list a životopis v AJ a SJ. V prípade veľkého počtu záujemcov si dovolíme kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Tešíme sa na osobné stretnutie s vami.

Zaslaním životopisu a motivačného listu nám zároveň dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje budú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Spoločnosť MSF Slovakia s.r.o. je súčasťou popredného britského maloobchodného reťazca Marks & Spencer, ktorý ponúka vo viac ako v 45 krajinách sveta svojim zákazníkom vysoko kvalitnú štýlovú módu, kozmetiku a skvelé potraviny. Na Slovensku prevádzkuje aktuálne 7 predajní.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2104261  Dátum zverejnenia: 7.5.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.