Predavač/ka do kaviarne

Marks & Spencer Slovakia

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Vašou úlohou bude obsluha zákazníkov a poskytovanie poradenstva v oblasti nášho sortimentu
  • Príprava nápojov a jednoduchých jedál
  • Práca na pokladni
  • Práca s tovarom (príjem, doplňovanie)
  • Udržiavanie vzhľadu predajne
  • Udržiavanie vysokej úrovne servisu poskytovaného zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

Ideálny kandidát má:
  • SŠ/nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Prax s prípravou nápojov a jedál (výhoda)
  • Zdravotný preukaz a hygienicky preukaz
  • Anglický jazyk
  • Príjemné vystupovanie v každej situácii, komunikatívnosť
  • Zákaznícka orientácia na vysokej úrovni
  • Spoľahlivosť a aktivný prístup k práci
  • Ochota pracovať na zmeny a cez víkendy

Výhody, ktoré ponúkame

  • Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • Prácu v profesionálnom time
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Jasný systém odmeňovania a zodpovedajúce finančné ohodnotenie
  • Rôznorodé zamestnanecké výhody

Pokiaľ vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám poslať svoj životopis ešte dnes. V prípade, že spĺňate naše požiadavky, budeme vás v krátkom čase určite kontaktovať.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadné osobné stretnutie s vami.

Spoločnosť MSF Slovakia s.r.o. je súčasťou popredného britského maloobchodného reťazca Marks & Spencer, ktorý ponúka vo viac ako v 45 krajinách sveta svojim zákazníkom vysoko kvalitnú štýlovú módu, kozmetiku a skvelé potraviny. Na Slovensku prevádzkuje aktuálne 7 predajní.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2087498  Dátum zverejnenia: 18.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.