Visual Merchandiser/aranžér, Bratislava

Marks & Spencer Slovakia

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO VÁS ČAKÁ?

- Zodpovedá za celkový vzhľad predajne v rámci pravidiel značky Marks & Spencer.
- Realizuje pravidlá visual merchandisingu
- Zodpovedá za aranžovanie figurín podla pravidiel značky
- Zodpovedá za včasné zmeny na predajnej ploche, vždy podľa pravidiel značky
- Zodpovedá za inštaláciu vo výkladoch podľa pravidiel značky
- Používa vhodné techniky stylingu a správne vizuálne prvky
- Intenzívne komunikuje so svojimi kolegami s cieľom zabezpečiť jednotnú prezentáciu značky

STE TO VY?

Ideálny kandidát:
- Má SŠ vzdelanie s maturitou
- Praxe v odbore veľkou výhodou
- Uživateľská znalosť MS Office a komunikatívna znalosť AJ sú podmienkou
- Schopnosť a chuť pracovať samostatne aj v tíme
- Štýl a kreativita sú jeho prednosťou a samozrejmosťou je cit pre módu a design
- Musí mať chuť a energiu pracovať s tovarom a vybavením priamo na predajnej ploche, kde je nutné uplatniť aj svoje organizačné a komunikačné schopnosti
- Má schopnosť pracovať v rychle sa rozvíjajúcom prostredí a pod tlakom

ČO ZÍSKATE?

- Zázemie u jedného z popredných maloobchodných reťazcov na svete, ktorý má dlhoročnú tradíciu, kladúci dôraz na kvalitu svojho tovaru, služby zákazníkom, inovácie a dôveru.
- Možnosť uplatniť svoje znalosti na zaujímavej pozícii a ďalej sa realizovať
- Prácu v profesionálnom pracovnom tíme
- Zamestnanecké výhody

Ak chcete využiť svoje silné stránky a dozvedieť sa ešte viac o aranžovaní predajnej plochy, neváhajte a pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom ešte dnes. V prípade veľkého počtu záujemcov si dovolíme kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Tešíme sa na osobné stretnutie s vami.

Zaslaním životopisu a motivačného listu nám zároveň dávate súhlas k spracovaniu vašich osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti. Údaje budú uchovávané po dobu 1 roka, po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť MSF Slovakia s.r.o. je súčasťou popredného britského maloobchodného reťazca Marks & Spencer, ktorý ponúka vo viac ako v 45 krajinách sveta svojim zákazníkom vysoko kvalitnú štýlovú módu, kozmetiku a skvelé potraviny. Na Slovensku prevádzkuje aktuálne 7 predajní.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1941670  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.