Vedúci/a oddelenia pánského textilu a potravín, Žilina

Marks & Spencer Slovakia

Miesto práce
Žilina, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE, INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

  • Riadenie oddelenia pánského textilu a potravín a jeho kolektívu
  • Zodpovednosť za dodržanie obchodnej, marketingovej a personálnej politiky spoločnosti
  • Zodpovednosť za organizáciu práce a riadenia predajného personálu na predajni
  • Udržiavanie vysokej úrovne servisu poskytovaného zákazníkom
  • Efektívne riadenie skladových zásob na predajni
  • Zhoda účtovného a fyzického stavu tovaru, inventúry
  • Analýza vývoja predajov, realizácia opatrení vedúca k maximalizácie objemu predaja a optimalizácie nákladov
  • Motivácia zamestnancov vrátane pracovného hodnotenia a tréningu
  • Aktívne sa podielať na priamom predaji

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

  • Hľadáme kandidáta, ktorý má priamo skúsenosť s vedením väčšieho kolektívu
  • SŠ vzdelanie
  • Skúsenosť s prácou v maloobchode s potravinami nebo textilem
  • Znalosť AJ na komunikativnej úrovni - podmienkou
  • Schopnosť dôsledne riadiť predaj a výsledky
  • Vynikajúci zákaznícky servis a medziľudské komunikačné schopnosti
  • Schopnosť byť jasný a presvedčivý pri komunikácii o cieľoch a očakávaniach od zamestnancov
  • Skúsenosti s vedením a motiváciou tímu
  • Veľmi dobré analytické a organizačné schopnosti, logické myslenie
  • Spoľahlivosť a aktivný prístup k práci
  • Iniciatíva a zodpovednosť za činnosti
  • Flexibilita, práca na smeny vrátane víkendov

PONÚKAME

  • Zázemie silnej stabilnej spoločnosti
  • Profesionálny pracovný tím a prostredie
  • Priestor pre sebarealizáciu
  • Po skúšobnej dobe zľava na nákup tovaru
  • Možnost kariérneho rastu
  • Zamestnanecké výhody
  • Dobré platové podmienky

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala a spĺňate všetky vyššie uvedené požiadavky neváhajte a pošlite nám Váš životopis ešte dnes. Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť MSF Slovakia s.r.o. je súčasťou popredného britského maloobchodného reťazca Marks & Spencer, ktorý ponúka vo viac ako v 45 krajinách sveta svojim zákazníkom vysoko kvalitnú štýlovú módu, kozmetiku a skvelé potraviny. Na Slovensku prevádzkuje aktuálne 7 predajní.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1902605  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.