Predavač/ka na čiastočný úväzok, Bratislava

Marks & Spencer Slovakia

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE

Pre posilnenie nášho tímu hľadáme k najbližšiemu možnému termínu pracovníkov predaja (muž/žena) na čiastočný pracovný úväzok (pracovná zmluva na 20 alebo 30 hod/týždeň).

Ak ste dynamická a flexibilná osobnosť, so schopnosťou nájsť predajné príležitosti a predať tovar, ste to práve Vy koho hľadáme do tímu našej predajne.

  • Vašou úlohou bude aktívny predaj zákazníkom a poskytovanie poradenstva v oblasti nášho sortimentu
  • Príjem, dopĺňanie a inventarizácia tovaru
  • Udržiavanie vysokej úrovne servisu poskytovaného zákazníkom
  • Práca na pokladni
  • Dodržiavanie vzhľadu predajne
  • Napomáhať plynulému chodu predajne

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

  • Príjemné vystupovanie v každej situácii, komunikatívnosť
  • Snahu rozširovať skupinu našich verných a spokojných zákazníkov
  • Schopnosť byť všestranná/ý a samostatná/ý pri plnení úloh v rýchlo sa vyvíjajúcom prostredí
  • Schopnosť prevziať iniciatívu pri plnení úloh
  • Ochota pracovať na poobedné smeny a cez víkendy, časová flexibilita
  • Spoľahlivosť
  • Anglický jazyk - základy

PONÚKAME

  • Zázemie silnej stabilnej spoločnosti
  • Profesionálny pracovný tím a prostredie
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Zamestnanecké výhody
  • Jasný systém odmeňovania a odpovedajúce finančné ohodnotenie

Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nám poslať svoj štrukturovaný životopis.
Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Spoločnosť MSF Slovakia s.r.o. je súčasťou popredného britského maloobchodného reťazca Marks & Spencer, ktorý ponúka vo viac ako v 45 krajinách sveta svojim zákazníkom vysoko kvalitnú štýlovú módu, kozmetiku a skvelé potraviny. Na Slovensku prevádzkuje aktuálne 7 predajní.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1710000  Dátum zverejnenia: 7.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.