HR Lovec/Lovkyňa talentov

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Záhorská Bystrica, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Podľa dohody.
Od 6 EUR/hod.Výška odmeny je flexibilná a bude upravená zodpovedajúc praxi a seniorite kandidát-a/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

➡️ Sme 9-členný HR tím a hľadáme k sebe novú posilu na pozíciu HR Lovec/Lovkyňa talentov.

➡️ Keďže náborových aktivít u nás pribúda, privítame medzi nás ďalšieho parťáka/parťáčku, ktorý/-á nám pomôže uloviť TOP talenty na trhu.

➡️ Žiadny deň u nás nie je rovnaký, preto tu nuda rozhodne nehrozí. Naopak, naučíš sa ako funguje televízia a naše digitálne služby, a pochopíš rôznorodosť profesií, ktoré hľadáme - ich aktuálny prehľad nájdeš na www.markiza.sk/kariera.

➡️ Okrem recruitmentu budeš mať možnosť sa podieľať na zaujímavých interných projektoch (napr. Letné stáže...), nahliadnuť do L&D agendy, či personalistiky - získaš 360° prehľad o tom, ako funguje interné HR.

➡️ Ako tím sme výborne zoHRatí a radi by sme mali medzi sebou ďalšieho tímového hráča, ktorého baví svoja práca, má zmysel pre detail a výborné organizačné či komunikačné schopnosti sú u neho samozrejmosťou.

➡️ Ak si presvedčený/á, že spolu by nám to mohlo fungovať, pošli nám svoje CV s krátkym motivačným/sprievodným textom, či online videovizitkou.

Tešíme sa na teba :)

Čo by bolo tvojou úlohou?
✔️ Aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov v rámci rôznych platforiem (LinkedIn, Profesia, sociálne siete, školy, iné.)
✔️ Oslovovanie kandidátov (telefonicky/písomne): nadviazanie kontaktu, predstavenie pozície, poskytovanie a overovanie základných informácií (tzv. pre-screening)
✔️ Zaznamenávanie a aktualizácia údajov v recruitment databáze (ATS), ktorá je user friendly :)
✔️ Aktívna podpora a úzka spolupráca s recruiterom Filipom, ako aj hiring manažérmi naprieč celou Markízou
✔️ Organizácia pohovorov (online/osobne)
✔️ Prinášanie nápadov ako robiť veci lepšie a efektívnejšie a sledovanie nových trendov
✔️ Reporting a Ad hoc aktivity

• Voyo predplatné
• Neobmedzený prístup na kurzy v platforme Seduo
• Máš možnosť pracovať pre lídra na slovenskom mediálnom trhu
• Budeš súčasťou skvelého tímu, od ktorého sa môžeš veľa naučiť
• Flexibilne sa prispôsobíme tvojmu rozvrhu
• Si pozvaný/-á na všetky naše zamestnanecké eventy
• Máš možnosť posúvať sa profesionálne vpred – v TV Markíza podporujeme mladé talenty

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aké sú naše očakávania od teba?
• Minimálne ročná predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícií (výhodou)
• Práca je vhodná pre flexibiln-ého/ú študent-a/ku denného štúdia vysokej školy do 26 rokov - forma spolupráce je Dohoda o brigádnickej práci študentov
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni – B2 (plynulá schopnosť klásť otázky, viesť rozhovor)
• Komunikácia s ľuďmi a nadväzovanie nových kontaktov ťa proste musia baviť  :)
• Proaktivita, samostatnosť, dôkladnosť a schopnosť myslieť niekedy aj 3 kroky vpred
• Kladieme dôraz na kandidátov, ktorí sú schopní spraviť perfektný „prvý dojem“, ktorí vedia predať seba aj pracovnú pozíciu, a ktorí budú milovať našu značku.

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis
ID: 4805196  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.