Promo producer - redaktor upútaviek

MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavská 1/a, 843 56 Bratislava 48, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pripravuje, režíruje a strihá upútavky, zvučky či iné materiály pre Televízie Markíza a Doma, Dajto
  • pripravuje, spracováva ideové, copywriterské, vizuálne a zvukové prípravy koncepcií upútavkových kampaní,
  • samostatne zabezpečuje kreatívne služby v zadaných termínoch pre Televízie Markíza a Doma , Dajto
  • aktívne sa zúčastňuje pri výrobnom procese, pripravuje koncepcie sprievodných textov v zmysle zadania
  • vyberá hudbu použitú v upútavkách, zvučkách, reklamných spotoch, z právne vysporiadaných archívov TV, pripravuje podklady o použitej hudbe pre ochranný zväz SOZA
  • zodpovedá za efektívne využívanie technických prostriedkov
  • dozerá nad procesom výroby jednotlivých výrobných zložiek, koordinuje sa s copywriterom, grafikom, strihačom, zvukárom pri výrobe upútaviek, zvučiek, ďalších materiálov pre Televízie Markíza a Doma, Dajto
  • archivuje vyrobené materiály za účelom ich opätovného neskoršieho použitia

Hľadáme šikovných redaktorov upútaviek so záujmom o prácu v televíznom prostredí. Ponúkame kreatívnu prácu s možnosťou uplatnenia vlastných nápadov a konceptov. Práca v stabilnej spoločnosti s možnosťou sebarealizácie a personálneho a profesijného rastu.

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] . Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

"V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou MARKÍZA – SLOVAKIA, spol. s r.o., Bratislavská 1/a; 843 56 Bratislava, IČO: 31 444 873 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Premiere Pro - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ľudí, ktorí dokážu samostatne riešiť úlohy a majú záujem o neustále sebavzdelávanie. Nutnosť pokročilej znalosti: Windows, Adobe Premiere, Adobe Audition
Ponúkame sebarealizáciu a nie prácu...

Skupina Markíza je najvýznamnejšou televíznou a mediálnou skupinou pôsobiacou v Slovenskej republike. V súčasnosti ju tvorí päť celoplošných televíznych staníc – TV Markíza, Doma, Dajto, Markíza KRIMI a Markíza International a prevádzkuje aj vlastnú streamovaciu službu Voyo.

Medzi najsilnejších hráčov patrí skupina Markíza aj v online prostredí, kde taktiež ponúka široké portfólio webových stránok a služieb - Markiza.sk, TVNOVINY.sk, mobilné aplikácie, HbbTV.

Skupina Markíza je členom nadnárodnej spoločnosti CME, ktorá prevádzkuje televízne stanice v Bulharsku, Chorvátsku, Českej republike, Rumunsku a Moldavsku, na Slovensku a v Slovinsku a je jednou z vedúcich spoločností vo sfére médií a zábavy v rámci strednej a východnej Európy. CME zastrešuje 43 televíznych kanálov a oslovuje celkovo 49 miliónov divákov. CME je súčasťou portfólia medzinárodnej finančnej a investičnej skupiny PPF.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Foriš
E-mail: poslať životopis
ID: 2704369  Dátum zverejnenia: 25.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou