Pracovník (-čka) zákaznicky a produkčný servis

Marketing and Business Group, s.r.o.

Miesto práce
Tomašikova 26, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IV. kvartál 2016
Ponúkaný plat (brutto)
základný plat + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za efektívnu realizáciu podľa požiadaviek klienta
- zabezpečiť operatívnosť – flexibilitu pri vybraných zákazkách
- operatívne riešenie pridelených priamych dopytov od klientov
- dohodnutie osobných stretnutí pre obchodných zástupcov
- efektívne vypracovávanie kalkulácií (zasielanie požiadaviek vybraným dodávateľom, resp. podľa stanovených interných výpočtov), evidencia daných kalkulácií
- zabezpečenie záväzných objednávok od klientov
- zasielanie objednávok dodávateľom podľa pokynov nadriadeného, ich následná evidencia
- kompletný prehľad vo všetkých svojich evidenciách
- komunikácia s grafikmi, pracovníkmi logistiky, klientmi, dodávateľmi a inými, napr. externými pracovníkmi firmy pri zabezpečovaní zákazky
- účasť na obchodných stretnutiach s obchodnými zástupcami
- administratívne práce, práca s PC, práca s informačným systémom QI, práca s internetom, s telefónom

- osobný rozvoj pracovníkov formou vzdelávania
- firemné aktivity
- príjemné pracovné prostredie
- firemný mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

žiadosti spolu so životopisom posielajte výhradne e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o osobnostný rast a dlhodobé pôsobenie vo firme
- záujem o prácu v polygrafii a komunikáciu so zákaníkmi a dodávateľmi a o vzdelávanie sa v danom obore
- flexibilita
- komunikatívne príjemné vystupovanie
- samostatnosť, zodpovednsť
- sloboda v rámci prejavu osobnosti v rámci riešení a práce vo firme
- zdieľanie hodnôt firmy, ako sú proaktivita, inovatívnosť, ľudskosť a win:win
- chodiť do práce s úsmevom a radosťou 

POLYGRAFICKÉ CENTRUM (www.polygrafcentrum.sk) zabezpečuje svojim klientom výrobu rôznych polygrafických produktov vrátane zabezpečenia všetkých doplnkových služieb súvisiacich priamo s produktom. Hlavné produktové portfólio tvorí výroba rôznych reklamných tlačovín (letáky, brožúry, katalógy, časopisy, noviny, knihy, billboardy, plagáty atď.) a doplnkové služby ako grafické spracovanie, neadresná a adresná distribúcia, personalizácie a letter shop atď.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Marketing and Business Group, s.r.o. - obchodný program POLYGRAFICKÉ CENTRUM
Tomášikova 26
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lea Vitališová
Tel.: 02/43331980
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu