Koordinátor - prieskum trhu

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

lokality vo Vašom regióne, práca z domu, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
08.09.2014
odmena je úkolová (bude upresnené počas pracovného pohovoru)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Pravidelná mesačná regrutácia (nábor) ľudí z vlastných zdrojov (z Vášho okolia, okruhu známych a pod.), ktorí sa budú zúčastňovať prieskumov (mystery shopping – osobné návštevy predajných miest), vytváranie vlastnej databázy mystery shopperov (ideálne ak už máte vlastnú databázu kontaktov)
- Zabezpečenie zaškolenia svojich mystery shopperov – vysvetlenie princípu mystery shoppingu, nasmerovanie na naštudovanie podkladov k projektu (školiace materiály budete mať poskytnuté Agentúrou)
- Koordinácia svojich mystery shopperov – dohliadanie na dodržanie termínu, splnenie podmienok projektu
- Koordinácia v internetovej aplikácii spoločnosti, zodpovednosť za kvalitné a načas odovzdané výstupy (dotazníky)
- Komunikácia so svojimi mystery shoppermi a s Agentúrou v prípade riešenia problémov
- Ide o dlhodobú spoluprácu počas celého roka 2014, práca sa vykonáva každý mesiac (každý mesiac treba nájsť nových ľudí).
- Zabezpečenie cca 3 – 10 mystery návštev počas každého mesiaca (zabezpečenie 2 – 4 ľudí za jeden mesiac.) Objem práce závisí od konkrétnej lokality, bude upresnené počas pohovoru.

Mystery shopper je fiktívny zákazník, ktorý navštevuje predajné miesta za účelom ohodnotenia predajného procesu.

Bližšie informácie o mystery shoppingu nájdete na našej web stránke www.marketvision.sk

Finančné ohodnotenie bude upresnené počas pracovného pohovoru. Ponúkame privyrobenie popri Vašom zamestnaní, práca nie je na plný ani na polovičný úväzok. Odmena je úkolová, podľa počtu mystery návštev.

- Pravidelný príjem (garantovanie práce každý mesiac)
- Nové skúsenosti v oblasti prieskumu trhu
- Zodpovedná a zaujímavá práca

Ak máte záujem o ponuku, zašlite nám e-mailom Váš aktuálny životopis spolu s motivačným listom.

V motivačnom liste uveďte:
1. oblasti/regióny, v ktorých môžete zabezpečiť vlastných mystery shopperov
2. svoje predchádzajúce skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú oslovení telefonicky a následne zaškolení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti v oblasti prieskumu trhu – VÝHODOU
- Skúsenosti s náborom ľudí – VÝHODOU
- Ideálne ak ste na podobnej pozícii už pracovali/pracujete, resp. ak už disponujete vlastnou databázou kontaktov. – VEĽKOU VÝHODOU
- Vhodné len pre živnostníkov
- Zodpovednosť a lojálnosť
- Dochvíľnosť a dôslednosť
- Časová flexibilita aj počas pracovného týždňa
- Disponovanie vlastným počítačom/notebookom s pripojením na internet
- Dostupnosť na mobilnom telefóne, dostupnosť tlačiarne a scanera

Sme prieskumnou agentúrou s 20 ročnou históriou a medzinárodnou pôsobnosťou. Poskytujeme služby zaujímavým a významným klientom v sektoroch bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií, automotive, retailu a iných. Služby poskytujeme v oblastiach Customer Experience, Competitive Intelligence, Prieskum trhu a mystery shopping, v rámci ktorých aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1833144  Dátum zverejnenia: 13.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: odmena je úkolová (bude upresnené počas pracovného pohovoru)