Príjmeme čašníka/čku, barmana/ku

MARKET CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Ružinovská 1A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Info na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ČAŠNÍK / ČAŠNÍČKA a BARMAN / BARMANKA: Obsluha zákazníkov, roznášanie jedál a nápojov, profesionálna komunikácia so zákazníkom, obsluha zákazníkov pri bare a profesionálny prístup k nim

Ponúkame veľmi dobré finančné ohodnotenie v stabilnej slovenskej firme s viac ako 20 ročným pôsobením na trhu.

Reštaurácia a piváreň, ktorá si za svoj čas pôsobenia dokázala získať množstvo zákazníkov.
www.ruzinovskachutovka.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax v danom obore, profesionálne vystupovanie a dobrá komunikácia so zákazníkom, dochvíľnosť, zodpovednosť, vedieť pracovať v tímoch.

Firma pôsobí na trhu vyše 28 rokov a zaoberá sa najmä veľkoobchodom s potravinami

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2658700  Dátum zverejnenia: 22.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Info na osobnom pohovore