Kuchár

MARKET CENTRUM s.r.o.

Miesto práce
Nám. SNP 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v samoobslužnej reštaurácií Gastro u Jakuba v Bratislave-Nám.SNP v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami. Do nášho tímu momentálne hľadáme skúsených a zodpovedných ľudí, tak neváhajte a pošlite nám životopis

Náplň práce:
- pripravovanie teplých, studených pokrmov
- príprava hotových jedál, príprava jedál denného menu
- podieľanie sa na príprave jedálneho lístka
- organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál

Skúsenosť v gastronómii je nutná hlavne v príprave denného menu , ceníme si úprimnosť, chuť pracovať a schopnosť učiť sa novým veciam!

- zamestnanecká strava zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- komunikatívnosť
- samostatný a zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť
- profesionalita

Firma pôsobí na trhu vyše 28 rokov a zaoberá sa najmä veľkoobchodom s potravinami

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2238893  Dátum zverejnenia: 5.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pri osobnom pohovore