SBS BA hľadá nového kolegu - 3,20€ netto

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Panenská 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nudí ťa tvoja práca?
Príď k nám a všednosť spoločne zmeníme na nadšenie a odhodlanie popri ktorom stretneš aj kopec zaujímavých ľudí.
Jediné čo musíš urobiť je dať nám o sebe vedieť.
Tvoje pôsobisko bude v medzinárodnom obchodnom centre s profesionálnym prístupom tvojich kolegov.
Aby si to mal pestrejšie budeš pracovať v denných aj nočných smenách(12h.), zažiješ centrum s ľuďmi aj bez ľudí.
Samozrejmosťou je preukaz odbornej spôsobilosti ktorý musíš vlastniť, trestná bezúhonnosť a zdravotná spôsobilosť. V prípade ak nevlastníš POS vieme Ti s ním pomôcť ( poskytujeme pôžičku na POS ).
Dennodenná komunikácia s operačným dôstojníkom, bezpečnostným manažérom a kontrola zvereného priestoru budú tvojou náplňou práce.
Za profesionálny prístup k práci Ti ponúkame 3,20€ netto.

Pracovný pomer na dobu neurčitú
Možnosť poskytnutia zálohy
Stravny lístok v hodnote 3,38 eur
Odmeny k pracovným jubileám - už po prvom roku zamestnania
Možnosť kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Zodpovednosť
Komunikatívnosť
Samostatnosť
Trestná bezúhonnosť
Zdravotná spôsobilosť
Preukaz odbornej spôsobilosti typu S

Mark2 Corporation Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Medzi hlavné činnosti spoločnosti patria integrované bezpečnostné služby a komplexné služby v rámci údržby nehnuteľností a moderných priemyselných logistických komplexov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3122813  Dátum zverejnenia: 6.7.2017