Personálny referent/ka

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava - Podunajské Biskupice, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 000 eur, resp. dohodou v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého.

Niekoho, s kým bude naša spoločná práca radostná, efektívna a vzájomne obohacujúca.  Nemusí byť super senior vo svojom odbore, ale super alebo senior byť môže.

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á zvládne poskytovanie komplexnej podpory v oblasti ľudských zdrojov
• Personálnu administratívu (príprava zmluv, dochádzku, výstupy zamestnancov)
• Správu osobných zložiek zamestnancov
• Prípravu podkladov pre mzdy (mzdy pre cca 150 - 200 zamestnancov v systéme Navision)
• Správu dát a aktualizácia interného systému (IS)
• Tvorbu reportov a výstupov z IS. Sledovanie legislatívnych zmien.
• Komunikáciu s úradmi, personálnymi agentúrami a subdodávateľmi
• Internú komunikáciu a denný kontakt so zamestnancami ako aj manažérmi

- možnosť osobného a kariérneho rastu
- vysoká miera nezávislosti a samostatnosti
- sympatické pracovné prostredie, rôznorodý kolektív
- bezproblémové a bezplatné parkovanie
- káva a drobné občerstvenie zdarma
- veľký priestor pre inovatívnosť a kreatívnosť
- telefón a internet bez obmedzení aj na súkromné účely
- možnosť občasného home office
- motivačné teambuildingy
- darčekové poukážky, vstupenky do kina zdarma
- 13. plat na základe kritérií a hospodárskeho výsledku
- pružný pracovný čas

Máš chuť riešiť rôznorodé situácie? Pridaj sa k nám, pridaj sa k emtúsí!
Hľadáme niekoho, pre koho je práca skôr výzvou a koníčkom než nutnou rutinou, či povinnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/humanitné, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť legislatívy pre oblasť personalistiky a miezd
- schopnosť pracovať v tíme
- samostanosť a zodpovednosť
- komunikatívnosť a ústretovosť
- diskrétnosť a lojalita
- pozitívne myslenie
- predchádzajúce skúsenosti so systémom NAVISION veľkou výhodou, nie však podmienkou
- vodičský preukaz výhodou, nie však podmienkou

Práca je vhodná aj pre ZP/ZŤP, máme štatút chráneného pracoviska. Nemáme vekové, rodové a iné obmedzenia.
Práca nie je vhodná pre uchádzača bez skúseností z personálno-mzdovej oblasti.

Mark2 Corporation Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Medzi hlavné činnosti spoločnosti patria integrované bezpečnostné služby a komplexné služby v rámci údržby nehnuteľností a moderných priemyselných logistických komplexov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2885085  Dátum zverejnenia: 3.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 000 eur, resp. dohodou v závislosti od skúseností