Práca v SBS - za rýchly nástup príspevok 50 €

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Miesto práce
okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
podľa pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme PRACOVNÍKOV STRÁŽNEJ SLUŽBY pre:
zabezpečenie ostrahy nákupného strediska ul. Veterná v TRNAVE:
- Denné a nočné zmeny v dĺžke 12h
- Hodinová sadzba: OD 3,20€ denné/OD 3,40€ nočné
- jedná sa o zaujímavú prácu v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve
- náplňou práce je zaistenie ostrahy a pochôdzková činnosť v rámci objektu
- evidencia závad v objekte
- asistencia pri mimoriadnych udalostiach
- monitoring zákazníkov, komunikácia a spolupráca s klientom

Práca je možná aj na DOHODU a aj na HPP.

Ďalšie benefity – ubytovacie možnosti v pekných priestoroch, možnosť refinancovania kurzu odbornej spôsobilosti, možnosť kariérneho rastu a vzdelávania. Nástup možný po osobnom pohovore.

P.S.: NIE JE TO PRÁCA STÁŤ NA JEDNOM MIESTE, JE TO PRÁCA V POHYBE!!!
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na t.č. 0915 889 434, 0918 121 581

- príspevok 50 eur za rýchly nástup (do 5 dní)
- príspevok 50 eur po odpracovaní skúšobnej doby (bez výstupu)
- pomoc pri vybavení preukazu odbornej spôsobilosti
- možnosť určitej voľnosti pri plánovaní služieb
- stravný lístok v hodnote 3,40 eur
- možnosť kariérneho rastu
- výhodné ubytovanie: príspevok 50 % (platí pre HPP za podmienky odpracovania celého mesačného fondu pracovného času )

Vhodné aj pre ZP . Nemáme preferencie veku. Preukaz odbornej spôsobilosti, trestná bezúhonnosť a lekársky posudok podmienkou.

V prípade potreby sprostredkujeme kurz od 20.05.2017

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

bezpečnosť a ochrana

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá fyzická kondícia
Pracovitosť
Dochvíľnosť
Čestnosť a poctivosť

Mark2 Corporation Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Medzi hlavné činnosti spoločnosti patria integrované bezpečnostné služby a komplexné služby v rámci údržby nehnuteľností a moderných priemyselných logistických komplexov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2838931  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa pozície