Mzdová účtovníčka - Bratislava

Mark2 Corporation Slovakia s.r.o

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

• Výpočet miezd a mzdová evidencia holdingovej štruktúry
• Výpočet zrážok a odvodov
• Vedenie mzdovej agendy niekoľkých spoločností
• Spracovanie uzávierok miezd, aktívnu účasť na uzávierkových operáciách
• Zastupovanie a komunikácia s orgánmi štátnej správy
• Pozitívna a trpezlivá komunikácia so zamestnancami + vyplňovanie akýchkoľvek potvrdení
• Prihlášky a odhlášky
• Možnosť spolupráce na ¾ alebo plný úväzok

Požiadavky:

• Pokročilá znalosť práce na počítači - MS Office
• 3 roky praxe na podobnej pozícii - skúsenosti z oblasti služieb výhodou
• Znalosť systému MS Navision výhodou

Ponúkame:

• Nadštandardné finančné ohodnotenie
• Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu
• Príjemné pracovné prostredie a kolektív v centre Bratislavy
• Možnosť profesijného i platového rastu
• Bohatý motivačný program

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2648522  Dátum zverejnenia: 15.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.