Strážnik - Trnavský a Bratislavský kraj

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Místo práce
Bratislava, Okres Pezinok, Okres Dunajská Streda, Okres Piešťany, Okres Trnava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
n/a

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • strážna činnosť v obchodných reťazcoch
  • komunikácia so zákazníkmi
  • odhalovanie zákaznickej a zamestnaneckej kriminality
  • pochôdzková činnosť,drobné administratívne úkony
  • mesta: Bratislava, Malacky, Trnava, Piešťany, Pezinok, Dunajská Streda

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vybratým uchádzačom ponúkáme prácu v renomovanej společnosti s dlhodobou tradíciou na českom trhu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • preukaz odbornej spôsobilosti - podmienkou
  • čistý odpis z registra trestov (bez záznamu)
  • občianska a trestná bezúhonnosť
  • vek nad 18 rokov
  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • ochota pracovať v smennej prevádzke
Ponúkame:
  • odmeny za výkon
  • stravné lístky
  • stabilnú spoločnosť so širokou pôsobnosťou na trhu
Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu nám prosím pošlite životopis a prehľad o doterajšej praxi alebo nás kontaktujte na telefonním čísle 0908 947 312 na zelenej linke 0800 111 948
alebo na e-mailovej adrese: [email protected]
Divize/ oddělení : Divize retailu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

www.m2c.eu

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1865181  Dátum zverejnenia: 11.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: n/a