Strážnik - Trnavský a Bratislavský kraj

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Místo práce
Bratislava, Okres Malacky, Okres Pezinok, Okres Dunajská Streda, Okres Galanta, Okres Piešťany, Okres Skalica, Okres Trnava, Okres Nitra
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
n/a

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • strážna činnosť v obchodných reťazcoch
  • komunikácia so zákazníkmi
  • odhalovanie zákaznickej a zamestnaneckej kriminality
  • pochôdzková činnosť,drobné administratívne úkony
  • mesta: Bratislava, Malacky, Trnava, Galanta, Piešťany, Skalica, Pezinok, Dunajská Streda, Nitra

Zaměstnanecké výhody, benefity

N/A

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • preukaz odbornej spôsobilosti - podmienkou
  • čistý odpis z registra trestov
  • občianska a trestná bezúhonnosť
  • vek nad 18 rokov
  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • ochota pracovať v smennej prevádzke
Ponúkame:
  • odmeny za výkon
  • stravné lístky
  • stabilnú spoločnosť so širokou pôsobnosťou na trhu
Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu nám prosím pošlite životopis a prehľad o doterajšej praxi alebo nás kontaktujte na telefonním čísle 0908 947 3120908 947 312

alebo na e-mailovej adrese: [email protected] . Call
Send SMS
Add to Skype
You'll need Skype CreditFree via Skype

Divize/ oddělení : Divize retailu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

www.m2c.eu

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1703893  Dátum zverejnenia: 31.3.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: n/a