Dispečer pre spoločnosť KANAL M.P.S. Senec

Marius Pedersen, a.s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
1 240 EUR/mesiac1550 až 1860 eur brutto/mesiac, t.j. základná mzda (1240 eur) + garantovaná základná časť pohyblivej zložky mzdy (310 eur) + motivačná časť pohyblivej zložky mzdy až do výšky 310 eur + odmeny na základe hospodárskeho výsledku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečovanie príjmu objednávok

-komunikácia s obchodnými partnermi a zákazníkmi vo veci výkonu služby

-organizovanie dopravnej a prevádzkovej činnosti flotily cca 10 vozidiel

-plánovanie, sledovanie a kontrola pracovných výkonov pomocou efektívneho plánovania trás jednotlivých vozidiel a GPS

-zodpovednosť za prípravu pracovných podkladov pre vodičov a za evidenciu pracovných výkonov vedenú vodičmi

-evidencia jázd súvisiaca s požiadavkami legislatívy a internými predpismi spoločnosti

-zabezpečovanie podkladov pre fakturáciu

-operatívne riešenie zmien a situácií v spolupráci s nadriadeným a pod.

materiálno - technické zabezpečenie /firemné vozidlo, notebook, mobil/
ďalšie mzdové ohodnotenie - pohyblivá zložka mzdy vyplácaná na mesačnej báze, mimoriadne odmeny
dobré pracovné podmienky
starostlivosť o výchovu a vzdelávanie zamestnancov
príspevky na DDS
práca v stabilnej firme
a iné

Žiadosť a profesijný životopis zasielajte e-mailom na uvedenú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

environmentálne, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti
- organizačné schopnosti
- znalosť AJ alebo NJ výhodou
- znalosť legislatívy odpadového hospodárstva výhodou
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- flexibilita, samostatnosť, precíznosť

Spoločnosť sa zaoberá najmä poskytovaním služieb v oblasti odpadového hospodárstva: zhromažďovanie, preprava, úprava, separácia odpadov, zneškodňovanie odpadov, skládkovanie.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4800779  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 240 EUR/mesiac