Vodič taxislužby

Mario Bielik

Miesto práce
Tamaskovicova 6, Trnavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
netto 700 € -1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič firemného automobilu. Prostredníctvom komunikačného systému dostáva vodič objednávky na odvoz jednotlivcov alebo skupín a následne za ne prijíma úhrady. Pracovný čas je dvojsmenný - nočná a denná smena, obe po 12 hodín.

Iné výhody
- mimoriadne atraktívna a úplne odlišná práca v odbore dopravy,
- práca v mladom kolektíve
- mesačná mzda v čistom od 700 € do 1000€
- práca s klientmi našej taxislužby, ktorí ocenia Vaše odborné a morálne kvality, preto vyberieme tých najlepších z Vás

Všetkých neskúsených uchádzačov zaučíme, netreba sa báť. Máme na mysli neznalosť ulíc v lokalite, kde budete pôsobiť. Vo všetkom Vám budeme plne nápomocný. Vysielačku, ktorá bude súčasťou Vašej práce Vás naučíme ovládať. Navigačný systém súčasťou auta. Spoločnosť pre viac informácii kontaktujte prostredníctvom e-mailu ([email protected]) a telefónneho čísla (0904078382).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- minimálny vek 21 rokov
- vodičský preukaz 3 roky
- čistý register trestov
- výnimočne dobré orientačné schopnosti
- schopnosť pracovať s vysielačkou
- spoľahlivosť
- slušné a príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- korektnosť
- dochvíľnosť
- čistota a upravený vzhľad
- ochota pomáhať zákazníkovi
- prispôsobenie sa pracovnému času (taxislužba jazdí nonstop)
- znalosť cudzích jazykov nie je podmienkou, ale je vítaná
- karta vodiča taxi (Vám pomôžeme vybaviť)

Naša firma vznikla v roku 2013 a úspešne sa etablovala na Trnavskom trhu. Snažíme sa dohliadať na to, aby vodiči taxislužby mali prozákaznícky prístup a slušné vystupovanie. Jazdime na Slovensku aj do zahraničia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2493785  Dátum zverejnenia: 28.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: netto 700 € -1000 €