Marketingový pracovník/PR pracovník/registrátor/distribútor projektu PLATINUM CITY

Marianna Véghová - PLATINUM CITY CARD

Miesto práce
okres Martin, okres Žilina, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na projekte v rámci spolupráce s jednotlivými mestami na východnom a strednom Slovensku.

Poskytovanie vernostných a zľavových benefitov organizáciam a firemnej klientele prevažne v Žilinskom, Košickom a Prešovskom kraji formou osobnej komunikácie s klientom.
Spolupráca s našími TOP zmluvnými partnermi: hotelmi, wellness zariadeniami, masážnymi salónmi, reštauráciami, športoviskami a zábavnými centrami. (Šariš park, Park kultúry a oddychu Prešov, Športcentrum Bardejov, Hotel Javorná, Kúpele Lúčky, Hotel Impozant, JASED Jasenská dolina, Hotel Bystrička atď.)

Osobná komunikácia so zákazníkmi a individuálne vedenie obchodných stretnutí s našimi klientami. Tvorba vnútropodnikových databáz, reportov a jednoduché administratívne práce. Obchodná korešpondencia.

Propagovanie portálu www.platinumcitycard.com a vytváranie dobrého mena našich obchodných partnerov.

Náš produkt je jednoducho pochopiteľný. Tvojou úlohou je ho odprezentovať a priblížiť majiteľom spoločnosti výhody spolupráce s nami. Celý projekt má za cieľ spájať zákazníkov a firemné prevádzky, a tým podporiť regionálny rozvoj a lokalný biznis.

Po úspešnom zaškolení organizácia obchodnej činnosti, vedenie a motivácia tímu.

– mladý dynamický kolektív
– možnosť kontinuálne sa vzdelávať
– motivujúce platové ohodnotenie
– možnosť kariérneho rastu
- firemné vozidlá, preplácaná doprava, odmeny, súťaže, teambuildingové akcie, školenia a konferencie

V prípade záujmu nám zašlite životopis a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Následne prebehne osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– dobré prezentačné, komunikačné a vyjednávacie zručnosti
– flexibilita a schopnosť pracovať v tíme
– ambicióznosť a chuť pracovať

Ak Vás naša ponuka zaujala a ste komunikatívny, flexibilný a hlavne si veríte, že dokážete byť v obchode úspešný - hľadáme práve vás.

Prostredníctvom vernostného zľavového programu PLATINUM CITY CARD spájame podnikateľov a zákazníkom tak prinášame výhodné nákupy. Vernostný program sa neustále rozširuje, či už medzi partnermi poskytujúcimi zľavy, alebo zákazníkmi, ktorí zľavy využívajú. Viac info na www.platinumcitycard.com
ID: 2700413  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 €