Tréner/Inštruktor

Mariana Bulák Douchová - HEAT PROGRAM SK

Miesto práce
Bratislava II - Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.05.2014
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hodina, fixná zložka + motivačná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nový jedinečný koncept formy cvičenie na Slovenskau hľadáme vhodných trénerov, ktorí sa stanú súčasťou celosvetovo uznávaného a obľúbeného cvičiaceho programu zameraného na chôdzu na patentovanom stroji.

V priebehu mája otvárame prvý slovenský showroom, kde budeme prevádzkovať tento druh skupinového cvičenia, podporovaného aj lekármi.

Hľadáme trénerov, ktorý nemusia mať trénersky certifikát, podstatné je športové zázemie, entuziazmus, komunikatívnosť a pozitívne myslenie.

- motivačná variabilná zložka platu
- zľava na vstupnom pre rodinu
- zľava na funkčné oblečenie
- príspevok na vzdelávanie v obore

Pokiaľ Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, zašlite prosím Váš životopis spolu s fotografiou - celej postavy, na [email protected]

Následne vyhovujúcich uchádzačov pozveme na pohovor, ktorý bude pozostávať zo skúšobnej lekcie, slúžiacej na prezistenie zručností a schopností záujemca.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

- športové zázemie

- príjemne vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti

- časová flexibilnosť (práca na smeny –dohodou)

- so zaujatím pre novú vec

- schopnosť pracovať s ľuďmi, ľudský prístup

- pozitívne myslenie, vyznávanie zdravého životného štýlu

- zodpovednosť

Distributor H.E.A.T. Program SK
ID: 1717283  Dátum zverejnenia: 18.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hodina, fixná zložka + motivačná variabilná zložka