Farmár

Marian Schmidt

Miesto práce
Zálesie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď po osobnom pohovore
Mzdové podmienky (brutto)
30€\deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Malá rodinná útulná farma príjme zamestnanca na TPP. Ponúkame ubytovanie, stravu a k tomu plat 30€ na deň. Vyžadujeme spoľahlivosť, vzťah ku zvieratám, flexibilitu a pracovitosť.
Na farme sa nachádzajú: drobná hydina každého druhu, hospodárske zvieratá ako kravy, býky, ovce, kozy, svine... Na farme NIE SÚ kone. Práca zahŕňa základnú starostlivosť o zvieratá (kŕmenie, napájanie a čistenie ráno i večer) a cez deň drobné úpravy na pozemku a okolo stajní.
UPOZORNENIE: Nie je možné ubytovať sa aj s rodinou, len samostatne! Práca len pre mužov.kontaktovat vylucne telefonicky

Okrem platu 50€ na deň zabezpečené ubytovanie i strava.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

EnviTatry, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoľahlivosť, flexibilita, pracovitosť, kladný vzťah ku zvieratám a prírode.

Nákladná doprava
ID: 2634589  Dátum zverejnenia: 2.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30€\deň