Administratívna pracovníčka/pokladník pre našu predajňu - Trenčín

Marián Banič

Miesto práce
OKAY Elektrospotrebiče, Belá 6988, okres Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:

markovanie tovaru na pokladni
dojednávanie splátkových zmluv
administrativa súvisiaca s prevádzkou predajne (pošta, tlač cenoviek, vedenie dokumentácie predajne)
doplnkový predaj
podpora pre zákazníkov, ktorí potrebujú poradiť pri výbere a nákupe elektrospotrebičov
zlepšovať vzhľad, funkčnosť a atraktivitu zvereného úseku predajne

Ponúkame:

perspektívne a atraktívne zamestnanie v profesionálnom tíme
moderné zázemie silnej spoločnosti
motivujúce finančné ohodnotenie
pravidelné vzdelávanie v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu, čo využijete v pracovnom i osobnom živote

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis s prípadnou aktuálnou fotografiou. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a oznamujeme, že kontaktovaní na výberové konanie budú len vybraní uchádzači. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:

dobré komunikačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie
minimálne SŠ vzdelanie
minimálne 1 ročnú prax priamo v obchodnej prevádzke
orientáciu na zákazníka
pozitívne myslenie
príjemné vystupovanie

Od roku 1994 sme sa stali jedným z najväčších predajcov elektrospotrebičov s najširšou sieťou vlastných predajní v Českej republike. Expandovali sme aj na Slovensko. Dnes tvorí naša predajná sieť 150 predajní v Českej a Slovenskej republike.
Spoločnosť OKAY Slovakia vstúpila na slovenský trh v roku 2002. Od začiatku sa radíme medzi hlavných hráčov na trhu a svoju pozíciu neustále posilňujeme. Túto víziu sa nám darí napĺňať najmä vďaka našim verným zákazníkom. Sme právom hrdí na to, že naša firma zastáva stabilnú pozíciu na trhu, je zdravá a expanduje.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2936038  Dátum zverejnenia: 18.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou