Hotelový personál v Rakúsku, Taliansku - čašník/čka

Mária Kaščáková - DOKNER AGENCY

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-objednávanie jedál a nápojov a ich roznášanie
-príprava nápojov a roznášanie
-udržiavanie čistoty na pracovisku
-účtovanie
-prezentácia a servis vína
-nastieranie

-zabezpečené ubytovanie a strava priamo na pracovisku.
-13. a 14. plat
-socialné a zdravotrné poistenie v danom štáte
-možnosť zabezpečnia dopravy
-poradenský servis počas celého pracovného pobytu
-nakoľko poznáme 70% zamestnávateľov osobne, vieme Vám poskytnúľ veľmi dobré informácie o práci, koletktíve, ubytovaní a pod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Podmienkou na sprostredkovanie práce je:
-dobrá znalosť NJ
-prax na danej pozícii
-flexibilita
-chuť pracovať
-učiť sa nové veci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo a gastronómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dokner Agency je agentúra so zameraním na poradenstvo pre uchádzačov hľadajúcich prácu v gastronomii a hotelierstve v Rakúsku, pretože máme dlhoročné skúsenosti s ponúkanou prácou.
Ponúkame Vám možnosť nájsť vhodného zamestnávateľa a takisto Vám poskytujeme informačno- poradenský servis počas celého vásšho pobytu v Rakúsku. Poskytujeme Vám nasledovné služby:
- informácie o odhlásení sa z príslušných úradov Slovenskej republiky
- oboznámenie objednávateľa s pracovnoprávnymi predpismi daného štátu, so systémom zdravotníckeho a sociálneho zabezpečenia v danom štáte
- spôsob a podmienky prihlásenia sa na príslušných úradoch štátnej správy v danom štáte, so zabezpečením vzorov príslušných tlačív v záujme uľahčenia ich vyplnenia objednávateľa
- informácie o podmienkach na vrátenie daní
- informácie o zriadení bankového účtu v danom štáte
- informácie o možnostiach a spôsobe zriadenia internetu
- oboznámenie objednávateľa o poberaní rodinných prídavkov v danom štáte
- zabezpečenie dovozu objednávateľa na pracovisko v zahraničí, so zabezpečením ubytovania a stravy
- informácie o danom, pracovisku, resp. zariadenia v ktorom by mal byť objednávateľ zamestnaný /pracovná doba, pracovné oblečenie a pod./
- zabezpečený 24-hodinový telefonický kontakt.
Dokner Agency je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce a informačno - poradenský servis.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1933985  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 3000 EUR/mesiac