Hľadáme šikovného kolegu do tímu prevádzky zdravého stravovania „WILL SALAS“ (Pracovník rýchleho občerstvenia)

MARGAN s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, od 600€ netto + odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzka WILL SALAS v Ružinove v Bratislave hľadá do svojho tímu nového kolegu. Ponúkame prácu v malom a príjemnom kolektíve s možnosťou sebarealizácie a do budúcnosti s možnosťou postupu na pracovnú pozíciu „Vedúceho prevádzky“. Neváhajte, ozvite sa a pridajte sa k nám. Radi Vás privítame na osobnom stretnutí v našej prevádzke WILL SALAS.

- príjemná a ústretová komunikácia so zákazníkmi
- obsluha a starostlivosť o zákazníkov
- príprava a servírovanie ponúkaných jedál: (polievka, obedy, zeleninové a ovocné šaláty, wafle, tousty, koláče, rôzne druhy smoothie, káva a iné.)
- kontrola kvality surovín a hotových jedál a dodržiavanie pracovných postupov
- práca s registračnou pokladňou
- upratovanie a udržiavanie čistoty na prevádzke

Čo Vám ponúkame?
- príjemný kolektív s atmosférou rodinnej firmy
- férovú odmenu
- zaškolenie do postupov a prípravy jedál
- možnosť sebarealizácie v oblasti predaja, marketingu
- možnosť dlhodobej spolupráce v prípade obojstrannej spokojnosti

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu zašlite prosím Váš profesijný životopis prostredníctvom portálu profesia.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme? Osobu:
- s príjemným vystupovaním a zodpovedným prístupom k práci
- ktorú baví práca s jedlom a je tímovým hráčom
- ktorá je samostatná a prináša nové návrhy, nápady na zlepšenia

Ide o veľkokapacitnú jedáleň, zameranú na zdravé stravovanie, pracovná doba v pracovné dni : 06.30 hod. - 15,00 hod. Cez víkendy bude jedáleň zatvorená.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3150398  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, od 600€ netto + odmeny podľa výkonu