PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Logistik (koordinátor prepravy) - nástupný plat 1320 Eur + príplatky

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 430 EUR/mesiacZákladná mzda 1100 + variabilná zložka vyplácaná na mesačnej báze 220 EUR +13. plat + príplatok na dochádzanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre islandskú spoločnosť s bohatým sociálnym programom a množstvom benefitov.
Snažíme sa vytvoriť tie najvhodnejšie pracovné podmienky a príjemnú priateľskú atmosféru.
Popritom sme najuznávanejšia značka v priemysle.

Pracovná náplň:
- zabezpečuje logistiku na dennej báze (import tovaru, export tovaru a hotových výrobkov, podklady pre potrebné výkony colnice)
- vyhodnocuje cenové ponuky od dopravcov a vyberá najvýhodnejšiu ponuku
- organizuje dopravu za optimálne náklady a načas
- vedie štatistiku logistiky
- zodpovedá za INTRASTAT
- rieši reklamácie obstaraných služieb
- kontroluje správnosť dodávateľských faktúr - ceny a množstvá fakturovanej služby

FINANČNÉ:
13. plat.
Príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska do zamestnania v km (od 7 do 180 EUR).
Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km - 250 eur mesačne počas dvoch rokov.
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily.

INÉ:
Flexibilná pracovná doba.
Kurzy anglického jazyka zdarma.
Vlastná kuchyňa a jedáleň.
Nápojový program na pracovisku.
Bohatý sociálny program a firemné aktivity.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov.

Nájdete nás aj na Facebooku.
Pre aktuálne pracové ponuky si nas lajknite:)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- organizačné schopnosti
- technické myslenie
- prax na podobnej pozícii
- samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 431686  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac