PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Zámočník - montér

Miesto práce
Priemyselný park Sever, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Celosvetovo pôsobiaca korporácia Marel ako jeden z najvýznamnejších svetových dodávateľov technológií na spracovanie mäsa hľadá zámočníkov - montérov pre výrobu svojich strojov a zariadení do závodu v Nitre.

Náplňou práce zámočníka - montéra bude:
- montáž potravinárskych strojov a zariadení podľa výkresovej dokumentácie
- zámočnícke práce

20% prémie na mesačnej báze.
13. plat.
Závodná jedáleň a vlastná kuchyňa
Kurz anglického jazyka zdarma.
Pitný režim na pracovisku.
Bohatý sociálny program a firemné aktivity.
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily zo sociálneho fondu.
Prenájom futbalového ihriska, zimného štadióna na korčuľovanie.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov. Svoj životopis spolu so žiadosťou zašlite poštou na adresu spoločnosti alebo emailom. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania. Práva dotknutej osoby sú upravené v § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Bez poskytnutého súhlasu nebude Vás naša spoločnosť môcť zaradiť do výberového konania v zmysle §11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Vaše údaje budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- znalosť čítania technických výkresov je podmienkou
- prax na podobnej pozícii je podmienkou
- zodpovednosť, samostatnosť, pozitívny prístup k práci

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 1951745  Dátum zverejnenia: 17.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou