Leading global provider of advanced equipment
and systems for the food processing industry

OPERÁTOR LASEROVÉHO ZARIADENIA

Miesto práce

Priemyselný park Sever, Nitra

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Po zaškolení samostatne obsluhuje laserové zariadenie Bystronic
2. Vykonáva práce nutné pri výrobe výpalkov
3. Vykonáva povrchovú úpravu výpalkov (brúsenie, odihlovávanie Lissmac)
4. Rozdeľuje hotové komponenty na palety a vozíky s označením podľa jednotlivých produkcií a ukladá ich na určené miesto
5. Práca na 3 zmeny

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

Iné výhody

20% prémie na mesačnej báze.
13. plat.
Závodná jedáleň a vlastná kuchyňa.
Kurz anglického jazyka zdarma.
Pitný režim na pracovisku.
Bohatý sociálny program a firemné aktivity.
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily zo sociálneho fondu.
Prenájom futbalového ihriska, zimného štadióna na korčuľovanie.
Príspevok na ubytovanie pri presťahovaní sa nad 60 km- 100 eur mesačne počas dvoch rokov.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- presnosť, samostatnosť, zodpovednosť
- ochota učiť sa
- skúsenosti na rovnakej pozícii výhodou
- konštrukčná a priestorová predstavivosť
- znalosť čítania technickej dokumentácie výhodou
- pozitívny prístup k práci

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Svoj životopis spolu so žiadosťou zašlite poštou na adresu spoločnosti alebo emailom.
MOŽETE NAS KONTAKTOVAT AJ CEZ FACEBOOK!!!
Pre aktuálne pracové ponuky si nas lajknite:)

Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania. Práva dotknutej osoby sú upravené v § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Bez poskytnutého súhlasu nebude Vás naša spoločnosť môcť zaradiť do výberového konania v zmysle §11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Vaše údaje budú zlikvidované.

Adresa

Marel Slovakia s.r.o.
Dolne Hony 7
949 01 Nitra

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1951738   Dátum zverejnenia: 25.11.2016