PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

CNC sústružník

Miesto práce
Priemyselný park Sever, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha, nastavovanie a programovanie CNC sústruhu

20% prémie na mesačnej báze.
13. plat
Vlastná kuchyňa a jedáleň.
Kurzy anglického jazyka zdarma.
Nápojový program na pracovisku.
Bohatý sociálny program a aktivity.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov. Svoj životopis zašlite poštou alebo emailom. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania. Práva dotknutej osoby sú upravené v §28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Bez poskytnutého súhlasu Vás nebude môcť naša spoločnosť zaradiť do výberového konania v zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Vaše údaje budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

- vyučený v odbore
- znalosť čítania technických výkresov
- predchádzajúca prax v odbore veľkou výhodou
- znalosť programovania veľkou výhodou

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 1951732  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou