PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Skladník

Miesto práce
Priemyselný park Sever, okres Nitra
Termín nástupu
január 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj materiálov, komponentov a súčiastok do/zo skladu
- kontrola prijímaného tovaru na sklad
- vedenie skladovej evidencie
- inventarizácia skladových zásob
-zabezpečenie exportu/fyzická príprava a balenie komponentov na vývoz
- príprava papierovej dokumentácie k vyvážaným komponentom

20% prémie na mesačnej báze.
13. a 14. plat.
Kurz anglického jazyka zdarma.
Pitný režim na pracovisku.
Firemné a sociálne aktivity.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov. Svoj životopis spolu so žiadosťou zašlite poštou na adresu spoločnosti alebo emailom. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania. Práva dotknutej osoby sú upravené v § 28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Bez poskytnutého súhlasu nebude Vás naša spoločnosť môcť zaradiť do výberového konania v zmysle §11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Vaše údaje budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Počet rokov praxe

2

- prax na danej pozícii
- znalosť skladového hospodárstva
- čítanie technických výkresov
- platné oprávnenie VZV
- zodpovednosť, samostatnosť, pozitívny prístup k práci
- časová flexibilita

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 1937195  Dátum zverejnenia: 24.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou