PRACOVNÁ PONUKA
„Marel nie je len práca, sme tím. Nájdete tu veľa priateľských ľudí, ktorí vám pomôžu vo všetkom, čo potrebujete.“

Majster výrobnej sekcie

Miesto práce
Priemyselný park Sever, okres Nitra
Termín nástupu
november 2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácia deľby práce na zverenej výrobnej sekcii podľa predpísaného harmonogramu
Zodpovednosť za plnenie úloh na zmene v stanovenom čase, množstve a kvalite
Vedenie a riadenie pracovníkov, zaškoľovanie pracovníkov (kolektív 20 priamych podriadených)
Vedenie prvotnej personálnej agendy a spracovanie podkladov pre mzdové oddelenie
Zabezpečenie dodržiavania všetkých právnych predpisov podľa platných zákonov a interných smerníc spoločnosti
Zodpovednosť za bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci
Vedenie a riadenie sekcie CNC obrábania

20% prémie na mesačnej báze
13. a 14. plat
Kurz angl. jazyka na pracovisku zdarma
Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
Pitný režim na pracovisku
Vlastná kuchyňa a jedáleň
Firemné podujatia pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len úspešných kandidátov. Svoj životopis zašlite poštou alebo emailom. Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov za účelom výberového konania. Práva dotknutej osoby sú upravené v §28 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Bez poskytnutého súhlasu Vás nebude môcť naša spoločnosť zaradiť do výberového konania v zmysle § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a Vaše údaje budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- skúsenosť s riadením a vedením ľudí je podmienkou
- znalosť AJ na mierne pokročilej úrovni je podmienkou
- kladný prístup k práci
- samostatnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Marel Slovakia s.r.o., založená ako strojársky výrobný závod v Nitre, je členom skupiny Marel. Marel vyrába celú škálu rôznych strojných zariadení, odkosťovacie linky, inteligentné linky na úpravu a porcovanie mäsa ako aj integrované počítačové systémy vyvinuté pre rôzne spracovateľské sektory potravinárskeho priemyslu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 1905707  Dátum zverejnenia: 21.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou