Vedúci oddelenia, manažér, ochodný zástupca, referent

Marek Spáč

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Žiar nad Hronom, Zvolen, Veľký Krtíš, Detva, Banská Bystrica, Nitra, Trnava, Senec, Pezinok, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Náplň práce záleží od pridelenia pracovnej pozície

Vedúci oddelenia, manažér: vedenie tímu ľudí, udržiavanie chodu pobočky, organizovanie výberových konaní, komunikácia s partnermi, absolvovanie a vedenie porád, administratíva, neustále sa vzdelávanie, práca s pc...

Referent: absolvovanie porád, servis o zákazníka, administratíva, pomoc pri výbere nových uchádzačov, služobné cesty, personalistika...

Z dôvodu rozširovania pobočiek hľadáme na uvedené pozície vo viacerých mestách šikovných, zodpovedných a pracovitých ľudí s príjemným vystupovaním a ochotou pracovať na sebe.
Iné výhody
zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch
firemné vzdelávanie
karierny rast
pracovné a oddychové cesty raz do roka v rámci EÚ

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Flexibilita, komunikatívnosť,samostatnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, zmysel pre tímovú prácu, ochota vzdelávať sa, čistý register trestov.

Obchodno- analytická firma zaoberajúca sa informáciami na kapitálovom trhu a ich interpretácia pre zákazníkov. Pomoc pri riešení rôznych situácií na kapitálovom trhu, nastavenie parametrov na základe stratégie šitej na mieru pre fyzické a právnické osoby - malé a stredné podniky, audit už existujúcich portfólií a sociálnych programov . Spolupracujeme s viacerými renomovanými spoločnosťami v rámci Slovenska aj EÚ, medzi inými napr. najväčšia maklérska spoločnosť v EU - OVB a.g.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia
Štrukturované životopisy zasielajte na email : spac.marek@gmail.com

V predmete správy, uveďte v ktorom meste sa uchádzate o prácu ,
následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodneme si s nimi termín pohovoru.
Adresa spoločnosti
Marek Spáč
Lučenská 61 Zobraziť na mape
990 01 Veľký Krtíš
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke

Marek Spáč