Promotér

Marek Machunka - PROMOTION

okres Pezinok, okres Senec, okres Brezno, okres Žiar nad Hronom, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
3 eurá na hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám dievčatá z celého Slovenska na občasné brigády - ochutnávky potravín v supermarketoch a hypermarketoch, z celého Slovenska, počas celého roka. Stručný životopis + foto posielajte na [email protected] alebo volajte 0911289077 . Plat 3 eurá v čistom + cestovné.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoľahlivý, zodpovedný, komunikatívny, veselý. Foto + stručný životopis posielajte emailom na [email protected]

promo akcie - ochutnávky

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1132010  Dátum zverejnenia: 11.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 eurá na hod. v čistom