Predajca hovoriacich kníh - mamičky/oteckovia na materskej

MarDur s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Plat dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis činností predajcu hovoriacich kníh (papierové knihy umožňujúce reprodukciu zvuku www.hovoriaceknihy.sk):
Predaj produktov - hovoriacich kníh v určenom regióne
Rozvoj vzťahov so zákazníkmi
Realizácia aktivít pre podporu predaja
Komunikácia so zákazníkmi za účelom zistenia ich spokojnosti, získavanie nových a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi
Reportovanie nadriadenému, tvorba mesačných/ročných produktových a obchodných plánov

Skúsenosti z aktívneho predaja produktov pre škôlky, základné a stredné školy je vítaná.
Pozícia je vhodná aj pre mamičky/oteckov na rodičovskej dovolenke.

V rámci výberového konania je výhodou ak uchádzač má skúsenosti s predajom v oblasti knižných publikácií.

Profesný životopis zašlite emailom na [email protected]

Do predmetu emailovej správy napíše text "Obchodný zástupca_BA" (alebo BB, KE podľa kraja, v ktorom plánuje pracovať).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Inštitúcie v oblasti vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v oblasti predaja výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• flexibilita
• vysoká miera samostatnosti
• sebaistota
• schopnosť znášať stres
• orientácia na výsledky
• schopnosť niesť zodpovednosť
• vytrvalosť
• ctižiadosť
• proaktívny prístup

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na emailovú adresu [email protected].

Kontaktovať budeme iba záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí splnia naše požiadavky pre danú pozíciu.

Ďakujeme všetkým záujemcom za účasť na danom pohovore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1584673  Dátum zverejnenia: 8.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat dohodou.