Online marketing manager

Marcus and Art spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

- VŠ vzdělání
- výrazné zkušenosti se všemi oblastmi online marketingu, zvláště pak s Affiliate mkt.
- orientace v aktuálních trendech online propagace
- nutná znalost: Google Analytics, Google Adwords, Seznam Sklik
- znalost webové analytiky
- praxe s vyhodnocováním a měřením efektivity kampaní
- obchodní dovednosti, schopnost hledat nové obchodní příležitost
- kreativita, grafické cítění
- manažerské dovednosti, schopnost vést tým v cílovém počtu 4 - 5 podřízených
- analytické a strategické uvažování
- samostatnost, spolehlivost
- loajalita
- komunikační a prezentační dovednosti

Nabízíme

- stabilní zázemí agentury
- pět týdnů dovolené
- kanceláře v centru města
- možnost růstu
- Q a R bonusy
- a další benefity

Náplň práce

- stanovení strategie oddělení online marketingu
- hledání nových obchodních příležitostí
- zkušenost s affiliate marketingem
- odpovědnost za PPC kampaně, display kampaně a kampaně cenových srovnáváčů
- návrh, grafické zpracování a vyhodnocení jednotlivých kampaní
- měření efektivity jednotlivých online kanálů
-jednání s obchodními partnery a dodavateli
- vybudování týmu online divize agentury
- reporting vedení společnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 1977460  Dátum zverejnenia: 13.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.