Logo MARCO ITALIANO  s r.o.

Odborný predajca s talianskymi špecialitami

MARCO ITALIANO s r.o.

Miesto práce
CENTRAL, Metodova, Bratislava-Ružinov-Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiac(príplatky a odmeny )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

K predaju tovaru vyššej kvality, talianske špeciality, prijmeme do teamu šikovného, komunikatívneho a zodpovedného kolegu. Práca je vhodnejšia pre muža.

- motivačné bonusy za plnenie mesačných plánov (aktívny predaj)
- 20% zľava pre zamestnanca na nákup tovaru v našej predajni
- preplácanie nadčasov
- príplatky za víkendy
- finančný príspevok na stravu
- možnosť pracovného postupu a rastu pri predaji vyššej kvality
- stabilná práca v dobrom kolektíve
- karta na zľavy zamestnancov v nákupnom centre Central

Prosím Vás, aby ste nám najprv ZASLALI Váš životopis. Práca je vhodnejšia pre muža. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať pozvaním na osobný pohovor. Vzhľadom na prejavený záujem budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť, aktívny prístup k práci v dobrom a stabilnom kolektíve
- bezúhonnosť
-počítačové zručnosti výhodou
-prax v obchode vítaná
- prax v skladovom hospodárstve vítaná
-znalosť cudzieho jazyka nie je podmienkou, vítaná (anglicky, taliansky)

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa dovozom, distribúciou a predajom talianskych potravín vyššej kvality, špecialít a vína.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Rajtova
Tel.: +421905643955
E-mail: poslať životopis
ID: 4073771  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac