Servisný technik EPS, PSN, MaR

MARCO-europe s. r. o.

Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosť servisného technika:

- vykonáva opravy a údržbu slaboprúdových technológií (prednostne EPS, PSN,
MaR, apod.) v budovách
- vykonáva pravidelné prehliadky, kontroly a revízie
- pripravuje podklady pre vypracovanie príslušnej dokumentácie
- vykonáva opravy havarijných stavov, rieši technické problémy
- odstraňovanie urgentných porúch "na diaľku" prostredníctvom SW alebo telefonický
- oživuje a uvádza do prevádzky slaboprúdové technológie na nových zákazkách
- podpora projekčného a obchodného oddelenia formou technickej
podpory, poradenstva a konzultácii
- servisné práce vykonáva v celej SR, prípadne v jednotlivých regiónoch
- výjazd na servisy z domova zvereným autom, nie je viazaný na kanceláriu firmy v
Trnave

Ponúkame:
- perspektívu stabilnej spoločnosti
- prácu v mladom a priateľskom kolektíve
- solídne mzdové ohodnotenie
- zaujímavú a rôznorodú prácu
- pohodovou firemnou atmosférou
- príspevok na stravovanie
- bonusy za dobré pracovné výsledky
- auto (aj na súkromné účely), telefón, PC, istotu príjmu
- profesijný rozvoj

Hľadáme posilu do nášho tímu servisných technikov. Hľadáme šikovného elektrikára, ktorý sa už niekedy stretol so slaboprúdovými systémami. Čo nevie, to ho doučíme. Hlavne, aby sa nebál vziať skrutkovač do ruky a vyliezť na rebrík, a tiež, aby sa nebál dôjsť na servis niekedy i dlhšiu cestu autom.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:

- vyučený, alebo SŠ s maturitou v odbore elektro (ideálne slaboprúd)
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika - vyhláška 508/2009 min. § 22
- aspoň 1 rok praxe v elektrotechnike, prax na pozícii
servisného technika výhodou
- vodičský preukaz, skupina B
- trestná bezúhonnosť
- zodpovednosť, schopnosť samostatnej práce,
schopnosť jednania so zákazníkom
- prax na pozícii servisného technika výhodou,
skúsenosť v orientácii na stavbách,
- schopnosť čítať projekty a technickú dokumentáciu
- schopnosť práce vo výškach, znalosť práce s PC ( MS Office)
- ochota k rozširovaniu kvalifikácie a znalostí v odbore

Elektro dodávky a služby pre výstavbu a prevádzku budov. Dodávky všetkých elektro technológií – slaboprúdovej inštalácie, elektroinštalácie, merania a regulácie.
Pôsobíme na celom území SR.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 925452  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac