Montážny technik elektro (EPS, PSN, CCTV, MaR)

MARCO-europe s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosť montážneho technika:

- vykonáva montáž slaboprúdových technológií (prednostne EPS, PSN, CCTV, MaR a pod.)
- vykonáva opravy havarijných stavov, rieši technické problémy
- oživuje a uvádza do prevádzky slaboprúdové technológie na nových zákazkách
- je odbornou pomocou v projekcii a príprave cenových ponúk
- montážne práce vykonáva v celej SR

Ponúkame:
- perspektívu rozvíjajúcej sa spoločnosti
- prácu v mladom kolektíve
- zaujímavú rôznorodú prácu
- telefón, stravné lístky, istotu príjmu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Požiadavky:

- vyučený, alebo SŠ s maturitou v odbore elektro (ideálne slaboprúd)
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika - vyhláška 508/2009 min. § 22
- vodičský preukaz, skupina B
- trestná bezúhonnosť
- zodpovednosť, schopnosť samostatnej práce
- skúsenosť v orientácii na stavbách,
-schopnosť čítať projekty a technickú dokumentáciu
- schopnosť práce vo výškach,
- ochota k rozširovaniu kvalifikácie a znalostí v odbore
- uprednosťňujeme team dvoch pracovníkov

Elektro dodávky a služby pre výstavbu a prevádzku budov. Dodávky všetkých elektro technológií – slaboprúdovej inštalácie, elektroinštalácie, merania a regulácie.
Pôsobíme na celom území SR.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1831775  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou