Projektový manager elektro ( EPS, PSN, CCTV)

MARCO-europe s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.09.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Činnosť projektového managera:

- zostavuje finančné a časové plány na zákazke slaboprúdových technológií (prednostne EPS, PSN, CCTV, a pod.)
- je zodpovedný za dodržiavanie plánov, za koordináciu a postup jednotlivých prác
- prácu vykonáva v celej SR

Ponúkame:
- perspektívu rozvíjajúcej sa spoločnosti
- prácu v mladom kolektíve
- zaujímavú rôznorodú prácu
- auto, telefón, PC, stravné lístky, istotu príjmu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:

- vyučený, alebo SŠ s maturitou v odbore elektro (ideálne slaboprúd)
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika - vyhláška 718/2002 min. § 22
- vodičský preukaz, skupina B
- trestná bezúhonnosť
- zodpovednosť, schopnosť samostatnej práce, schopnosť jednania so zákazníkom
- skúsenosť v orientácii na stavbách,
- schopnosť čítať projekty a technickú dokumentáciu
- schopnosť práce vo výškach, znalosť práce s PC ( MS Office)
- ochota k rozširovaniu kvalifikácie a znalostí v odbore

Elektro dodávky a služby pre výstavbu a prevádzku budov. Dodávky všetkých elektro technológií – slaboprúdovej inštalácie, elektroinštalácie, merania a regulácie.
Pôsobíme na celom území SR.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1824264  Dátum zverejnenia: 28.7.2016