Murári Anglicko

Marceng

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
28.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
8.00 - 12.00 GBP/hodina, podla pracovnych skusenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nas klient v Anglicku hlada murarov a stavebnych pomocnikov na pracu na stavbe.

Mame zaujem o pracovne skupiny 3-5 ludi, kde je nutnost aby sa jeden clen vedel dohovorit anglicky.

Komunikativna anglictina pre individualov.

Pri nastupe vyzadujeme flexibilitu (vycestovanie 2-5 dni).

Termin nastupu po novom roku.

Platene ubytovanie po dobu jedneho mesiaca a platena doprava do miesta vykonu prace.
Pomoc pri vsetkych uradnych vybavovaciek.

Pre blizsie informacie prosim kontaktujte Luciu na 078 41 342 852 alebo Jozef 0948 367 290

Zivotopisy mozete zasielat na [email protected] alebo [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nas klient je jednym z najvyznamnejsich firiem v UK s dlhodobym posobenim na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Sme personálna agentúra s dlhoročnými skúsenosťami so sidlom v Belfaste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1902717  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8.00 - 12.00 GBP/hodina, podla pracovnych skusenosti