Asistentka predaja - brigáda Superdry

REBELS FASHION, s.r.o.

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície:
Asistent /-ka:
sa aktívne podieľa na predaji tovaru značky SUPERDRY konečnému zákazníkovi, poskytovanie odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu, vykonáva jednotlivé činnosti na predajni, plní úlohy nadriadeného a je zodpovedný za ich plnenie. Asistent /-ka predaja aktívne pristupuje k zlepšeniu zákazníckeho servisu.

Náplň Vašej práce:

- Prezentácia a predaj tovaru z ponúkaného sortimentu, poskytovanie poradenskej služby zákazníkom
- Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi, zoznamovanie (predstavovanie) histórie a tradície značky Superdry
- Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
- Správne blokovanie tovaru a vyhotovenie správnych dokladov pri predaji tovaru zákazníkovi
- Zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni
- Príjem, kontrola, reklamácie, príprava na predaj a údržba tovaru
- Vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov na predajni
- Účasť na firemných školeniach a stretnutiach
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

Čo ponúkame:

- Priateľský kolektív a rodinné prostredie
- Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
- Príspevok na stravovanie
- Prácu v dizajnovom prostredí
- Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania
- Priestor pre vaše nápady

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou.
Uchádzač, ktorý nemá skúsenosti v danej oblasti min. 1rok, nebude zaradení do výberového konania.
Uchadzači nad 30 rokov budu prednostne zaradeny do výberového konania.
Znalosť anglického jazyka je povinná.

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word), internet, e-mail
- Zmysel pre módu
- Kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné zručnosti
- Pro-klientsky prístup
- Silná a motivovaná osobnosť, so schopnosťou tímovej práce
- Starostlivosť a samostatnosť

Sme spoločnosť zastrešujúca prémiové značky, ako G-STAR, SUPERDRY, HUGO BOSS, SCOTCH&SODA, VERSACE, DEVERGO, RETRO JEANS v retaili ako aj veľkoobchodne. Špičkový zákaznícki servis a profesionálny prístup sú pre nás samozrejmosťou. Ak je náš profil Vášmu srdcu blízky, budeme radi, ak sa ozvete - aktuálne hľadáme posilu do tímu, kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Asistent/-ka predaja.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3088861  Dátum zverejnenia: 28.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 Eur