Superdry Devergo hľadá asistentky predaja

REBELS FASHION, s.r.o.

Miesto práce
OC Centrál, Bratislava
Termín nástupu
05.10.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pozície:
Asistent /-ka:
sa aktívne podieľa na predaji tovaru značky DEVERGO, SUPERDRY,Converse konečnému zákazníkovi, poskytovanie odborného poradenstva a služieb zákazníckeho servisu, vykonáva jednotlivé činnosti na predajni, plní úlohy nadriadeného a je zodpovedný za ich plnenie. Asistent /-ka predaja aktívne pristupuje k zlepšeniu zákazníckeho servisu.

Náplň Vašej práce:

- Prezentácia a predaj tovaru z ponúkaného sortimentu, poskytovanie poradenskej služby zákazníkom
- Budovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi, zoznamovanie (predstavovanie) histórie a tradície značky DEVERGO
- Spoluzodpovednosť za dosahovanie očakávaných výsledkov predaja
- Správne blokovanie tovaru a vyhotovenie správnych dokladov pri predaji tovaru zákazníkovi
- Zodpovednosť za zverené prostriedky na predajni
- Príjem, kontrola, reklamácie, príprava na predaj a údržba tovaru
- Vykonávanie fyzickej inventúry tovaru a peňažných prostriedkov na predajni
- Účasť na firemných školeniach a stretnutiach
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na predajni

Čo ponúkame:

- Priateľský kolektív a rodinné prostredie
- Zaujímavé platové ohodnotenie a bonusy
- Príspevok na stravovanie
- Prácu v dizajnovom prostredí
- Možnosť kariérneho rastu a osobného vzdelávania
- Priestor pre vaše nápady

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis s aktuálnou fotografiou.
Uchádzač, ktorý nemá skúsenosti v danej oblasti min. 2 roky, nebude zaradení do výberového konania

Odpovieme iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Počítačové znalosti - MS Office (Excel, Word), internet, e-mail
- Zmysel pre módu
- Kultivovaný vzhľad a výborné komunikačné zručnosti
- Pro-klientsky prístup
- Silná a motivovaná osobnosť, so schopnosťou tímovej práce
- Starostlivosť a samostatnosť

Sme spoločnosť zastrešujúca prémiové značky, ako G-STAR, SUPERDRY, HUGO BOSS, SCOTCH&SODA, VERSACE, DEVERGO, RETRO JEANS v retaili ako aj veľkoobchodne. Špičkový zákaznícki servis a profesionálny prístup sú pre nás samozrejmosťou. Ak je náš profil Vášmu srdcu blízky, budeme radi, ak sa ozvete - aktuálne hľadáme posilu do tímu, kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Asistent/-ka predaja.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1809563  Dátum zverejnenia: 27.8.2015