Procesný a vývojový inžinier

MAR SK, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1940, 038 52 Sučany, Martin
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba procesných a výrobných kontrolných plánov, procesnej dokumentácie a pracovných inštrukcií na zabezpečenie stabilného a bezpečného výrobného procesu
- spolupráca pri vývoji a zavádzaní nových projektov, technológií a procesov /APQP/
- zodpovednosť za nastavovanie nových a úpravu existujúcich procesov
- zodpovednosť za projekty neustáleho zlepšovania
- zodpovednosť za riadenie a distribúciu technickej dokumentácie
- zodpovednosť za tvorbu nastavovacích plánov
- zodpovednosť za vypracovanie a distribúciu dokumentácie APQP – FMEA, Flow chart, Layout,..
- koordinácia APQP aktivít so zákazníkmi
- zodpovednosť za optimalizáciu technológie výroby
- spolupráca pri vypracovaní dokumentácie pre výrobu na pracovisku
- spolupráca s oddelením výroby pri príprave prototypov a vzoriek
- spolupráca pri optimalizácii výrobných procesov
- s oddelením kvality spolupráca pri riadení externých a interných uvoľnení výroby PPAP /kontrola a schválenie/

možnosť spojiť kariéru s perspektívou automobilového priemyslu
zaujímavá práca v nadnárodnej spoločnosti
možnosť osobného a profesijného rastu
moderné pracovné prostredie
motivujúci systém odmeňovania

Profesijný životopis a motivačný list prosíme zaslať na e-mailovú adresu: silvia.koldova@marsk.sk
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti Vám ďakujeme, ale z dôvodu množstva žiadostí, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.10.2016 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie / strojárstvo / automatizácia procesov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
SolidWorks - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca pracovná skúsenosť na danej/obdobnej pozícii v automotive výhodou
- technické a analytické myslenie
- znalosť nástrojov kvality - APQP, FMEA,
- znalosť QMS štandardov - ISO, TS, VDA,
- veľmi dobré organizačné schopnosti, skúsenosť a znalosť v projektovom riadení, samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- znalosti v oblasti technológie a procesu
- znalosť práce s PC
- proaktívny prístup, schopnosť efektívne riešiť problémy, orientácia na cieľ
- asertívne správanie
- rozhodnosť a flexibilita
- nutná aktívna znalosť anglického jazyka

Španielska strojárska spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive v regióne Turca.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hlavná 1940
038 52 Sučany

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2725988   Dátum zverejnenia: 15.9.2016