Právny asistent - študent/študentka

MAPLE & FISH s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 15/a, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia advokátom a koncipientom advokátskej kancelárie
- riešenie jednoduchších právnych zadaní
- správa odbornej knižnice
- práca s judikatúrou
- kontakt so súdmi a úradmi.

Sme tím mladých právnikov, ktorých baví to, čo robia. Záleží nám na našich klientoch a preto kladieme dôraz na kvalitu, spoľahlivosť a loajalitu. Hľadáme študenta práva, ktorý nám uľahčí našu prácu. Niekoho, kto sa nebojí telefonovať, dokáže veci vybaviť a zistiť, vie nájsť presne taký judikát, aký práve potrebujeme a popritom zvládne aj bežnú administratívu a obchôdzky úradov. Ponúkame možnosť poriadne sa zoznámiť s agendou advokátskej kancelárie, zapojiť sa do riešenia právnych problémov a stráviť pracovnú časť dňa s príjemnými ľuďmi.

Prosím zašlite Váš životopis a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

komunikatívnosť, schopnosť operatívne riešiť problémy

Advokátska kancelária MAPLE & FISH pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Prepájame dlhoročné bohaté skúsenosti s inovatívnym prístupom k riešeniu právnych otázok klientov. MAPLE & FISH klientom poskytuje širokú škálu právnych služieb so zameraním sa najmä na právo obchodných spoločností, poradenstvo pri fúziách a akvizíciách, zmluvné právo, súťažné právo a štátna pomoc, právo nehnuteľností, poradenstvo v oblasti verejného obstarávania, energetiky a pracovného práva. Podstatná časť agendy advokátskej kancelárie MAPLE & FISH spočíva v zastupovaní klientov v súdnych a rozhodcovských konaniach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 673704  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou