Nákupca / Disponent vo výrobnej spoločnosti (nie sme automotive)

Maplan s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 600 EUR/mesiaczákladnú mesačnú mzdu určite prispôsobíme Tvojím skúsenostiam

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť Maplan s.r.o. rozširuje svoj tím a hľadá nákupcu.

Tvojou hlavnou náplňou práce v našej mladej rodinnej spoločnosti bude:
- vykonávať nákupné činnosti s cieľom zabezpečiť nové diely v požadovanej cene, kvalite, termíne a množstve
- vyhľadávanie vhodných dodávateľov pre zaslanie dopytov pri zohľadnení požiadaviek zákazníka a konštrukcie dielu
- obchodná a technická validácia ponuky
- vyjednávanie cien, obchodných podmienok a termínov dodania
- zakladanie objednávok a rámcových zmlúv vrátane ich potvrdenia
- spracovanie dát v databázach dodávateľov
- dohliadanie na spĺňanie plánovaných cieľov KPI
- úzka spolupráca a podpora oddelenia centrálneho nákupu v Rakúsku
- spolupráca s logistickým oddelením v materskej spoločnosti v Rakúsku
- materiálová dispozícia

A keďže určite vieš, čo taká práca obnáša, nepotrebuješ viac popisu.

Za tvoju prácu v mladom a úplne pohodovom kolektíve Ti okrem mzdy ponúkame:

- 13. plat vo výške 100% základnej mzdy
- bezplatné stravovanie alebo finančný príspevok
- 1 x týždenne bezplatné jazykové kurzy (AJ alebo NJ)
- flexibilný pracovný čas
- firemné teambuildingy a večierky
- ročný dochádzkový bonus
- kariérny rast

a kopec iných benefitov, ktoré Ti rada predstavím osobne

Prepáč, že Ti celý inzerát tykám, no máme to takto všetci medzi sebou zaužívané a nebudem to pri inzeráte meniť. Každopádne, urobím všetko pre to, aby som odpovedala každému a tiež Ťa potrebujem informovať, že všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytneš, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Bude super, ak:
- máš vedomosti v oblasti nákupu a logistiky
- máš vyjednávacie zručnosti aj v cudzom jazyku
- máš 3 roky praktických skúseností na podobnej pozícii
- si spoľahlivý a flexibilný

Spoločnosť MAPLAN je popredným výrobcom strojov na vstrekovanie elastomérov a expertom na 360-stupňové systémové riešenia pre poloautomatizovanú a plne automatizovanú výrobu gumových a silikónových výrobkov. Využívaním najnovších priemyselných technológií neustále riadi vývoj výrobkov a optimalizujeme vlastné výrobné postupy. Na Slovensku pôsobí od roku 2015, momentálne so 60. zamestnancami a dlhodobým perspektívnym rastom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4783645  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac