Vodič vysokozdvižného vozíka

MaP plus, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 74, 951 75 Beladoce, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na vysokozdvižnom vozíku, zásobovanie drevovýroby vstupným materiálom, odoberanie výrobkov z výroby, vykládky a nakládky tovaru.

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu:
magusin.ml@mp-plus.sk
Kontaktná osoba: Mgr. Emil Magušin
V životopisoch uvádzajte aj doterajšiu pracovnú/odbornú prax, kontakt na overenie referencií.

Miesto výkonu práce je v Beladiciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

MAP plus, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca výrobno-obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovaním reziva, výrobou atypických paliet a iných drevených obalov na prepravu a skladovanie tovaru.
Svoje podnikateľské aktivity sme rozšírili aj o medzinárodnú a vnútroštátnu prepravu, ktorú dokážeme zabezpečiť v rámci Európskych krajín. Našimi stabilnými zákazníkmi sú slovenské, zahraničné ale aj medzinárodné spoločnosti, pričom pre nich zabezpečujeme aj odborné technické poradenstvo, vrátane dodania hotových výrobkov (JUST IN TIME).

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Hlavná 74
951 75 Beladice
ID: 1648471   Dátum zverejnenia: 30.9.2016