Можливість для людей з України

Mechanik pneuservisu

MAOSTAV SK, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
25.3.2024
Mzdové podmienky (brutto)
866 EUR/mesiacpodľa výkonu + skúsenosti zvýšenie platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mechanika pneuservisu na servis - údržbu osobných a nákladných vozidiel, ťahačov a návesov. Práce: montáž -demontáž- oprava a vyvažovanie pneumatík. Mob.0908778986, tel. +421 4215447

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Maostav je stavebná firma, ktorá na trhu pôsobí už viac, ako 16 rokov. Firma sa zaoberá výstavbou dopravných a priemyselných stavieb. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Kysuckom Novom Meste. Firma dlhé roky pôsobí na Slovenskom a Českom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3313518  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac