Predajca - Junior

Manz Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
tbn

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkom
- Spracovanie zákazníckych objednávok
- Spolupráca v procese cenotvorby - príprava cenových ponúk
- Komunikácia medzi oddeleniami vo vnútri firmy (R&D, technické oddelenie, nákup, financie)
- Príprava podkladov pre fakturáciu
- Reporting

Príjemné pracovné prostredie
Možnosť odborného rastu
Možnosť denne používať cudzí jazyk
Kontakt s najmodernejšími technológiami
13-ty plat

Ďakujeme všetkým záujemcom, ale z kapacitných dôvodov kontaktujeme len kandidátov pozvaných na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná aj pre kandidáta bez praxe. Radi medzi nami privítame aktívneho a komunikatívneho nového kolegu, ktorý má záujem o obchod, hovorí dobre po anglicky, zaujíma sa o techniku a má chuť učiť sa. Vo výbere uprednostníme kandidátov s technickým alebo obchodným vzdelaním.

Manz Slovakia s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Manz AG. V Novom Meste nad Váhom sa venuje výrobe a konštrukcii strojov, zariadení a automatizovaných liniek v oblasti Li-ion batériového priemyslu, LCD technológií, spotrebnej elektroniky, solárnych technológií, automotive priemyslu, robotiky a automatizácie. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory za ochranu klímy v roku 2021.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1619402  Dátum zverejnenia: 27.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: tbn