Finančný manažér

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za bezproblémový chod finančného oddelenia
• Komplexné vedenie a kontrolovanie účtovníctva v súlade s platnou legislatívou
• Spracovávanie daňových priznaní a príprava podkladov
• Komunikácia s komerčnými finančnými inštitúciami, audítormi, daňovým úradom a pod.
• Reporting
• Spolupodieľanie sa na tvorbe ročného plánu nákladov a výnosov, cash flow
• Kontroling nákladov a výnosov na jednotlivých nákladových strediskách na mesačnej báze
• Plánovanie, koordinácia, riadenie a kontrolovanie cash flow a finančných aktivít spoločnosti
• Návrhy a implementácia opatrení na zvýšenie efektívnosti chodu spoločnosti
• Monitoring a kontrola kľúčových ukazovateľov chodu spoločnosti
• Plnenie ďalších nariadení a úloh podľa pokynov vedenia spoločnosti

Interný benefitový systém klientskej spoločnosti (bude predstavený na pohovore).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• Prax v oblasti - min. 5 rokov
• VŠ vzdelanie v ekonomickej oblasti
• Skúsenosti s vedením podvojného účtovníctva vo výrobnej spoločnosti – výhodou
• Modulárne ERP systémy - výhodou
• Veľmi dobré komunikačné a analytické schopnosti
• Schopnosť zvládnuť viac úloh a pracovať samostatne so silným dôrazom na detail a presnosť
• Organizačné schopnosti, orientácia na výsledky a efektivitu

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Aneta Repková
E-mail: poslať životopis